Podpucha + obsuwa

Znów o radionice? 

Radionika to nauka dająca podstawy teoretyczne praktykowanym już od dawna dziedzinom takim jak radiestezja, telepatia a nawet astrologia.

– pisze autor strony radionikus.republika.pl.

Jest uprawiana już od lat 30-tych XX wieku. Jednak dopiero ostatnie osiągnięcia fizyki, matematyki, informatyki, psychologii i biologii spowodowały rozwój tej dziedziny. Przełomu dokonał Alan Sokal, profesor fizyki w New York University. Dwa lata temu w czasopiśmie naukowym Social Text zamieścił artykuł o hermeneutyce kwantowej grawitacji. Patrz: Świat Nauki, maj 1998, strona 17.

Alan Sokal! Skądś znamy to nazwisko. 😉

Tak, właśnie naukowcy uprawiający te dziedziny coraz częściej skłaniają się do zaskakujących wniosków. Niestety wnioski te są dla nich tak szokujące. że nie chcą ich publicznie przedstawić. Dzieje się tak dlatego, że nie potrafią oni na badane zagadnienia spojrzeć odpowiednio szeroko. Dopiero radionika potrafi zebrać, uwypuklić i uogólnić najnowsze odkrycia. Nie chcemy ich ukrywać przed wszystkimi, którym mogą one pomóc. Nie możemy ukrywać pewnych wniosków i osiągnięć. Chcemy działać dla dobra ludzkości, a nie chronić przed nią najciekawsze i cenne odkrycia.

 

Podstawowym zjawiskiem jakie stoi u podstaw rozważań teoretycznych, o jakich będziemy tutaj mówić, to:

Laserowo Indukowany Paramagnetyzm Antyprotonowy

Zaintrygowany czytelnik przechodzi więc do następnej strony:

Zanim dokładnie wyjasnimy na czym polega

Laserowo Indukowany Paramagnetyzm Antyprotonowy

zapraszamy do wspólnej nauki. Mamy nadzieję, że w jej trakcie wiele pojeć stanie się jasnych! Gwarantujemy, że omawiane zjawisko przedstawiamy dokaładnie i z róznych punktów widzenia. Powiemy wszystko co warto wiedzieć o radiestezji

I tu podlinkowana jest cała kolekcja artykułów dr. Przemysława Kiszkowskiego, prawdziwego autora strony. Fizyk z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, zainteresowany niegdyś zjawiskiem radiestezji, poświęcił jej lata badań. W wyniku doszedł do wniosku, że radiestezja nie działa!

 

Zabawna podpucha, gdyby nie jedna obsuwa. Wszystko byłoby fajnie i już chciałam zakwalifikować ten wpis do kategorii "naukowcy o pseudonauce", ale –

Na samym dole stronicy autor podaje linki do dzieł… swojego instytutowego kolegi, prof. Jacyny-Onyszkiewicza (obecnie przesuniętych pod ten adres). Tego samego, który udowadnia Trójcę Świętą.

Nikt nie jest doskonały.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s