Trójca święta na Święta

[Autor notki: Kuba Meisner*]

Nasz Dziennik publikuje niezwykle ciekawy artykuł, w którym prof. Zbigniew Jacyna-Onyszkiewicz, fizyk z Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu (delegat Polskiego Parlamentu na Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy) udowadnia za pomocą kosmologii kwantowej, że teoria ewolucji jest błędna.

Warto zapoznać się także z innymi przemyśleniami Profesora, w których metodami mechaniki kwantowej udowadnia istnienie Trójcy Świętej. Oto próbka:

Nie przeczy to oczywiście sensowności tworzenia, w ramach trynitologii, modeli Boga w oparciu o Objawienie ewangeliczne, na przykład takich jak w książce [9].

[9]Jacyna-Onyszkiewicz Z., Geneza zasad kosmologii kwantowej, Wydawnictwo Naukowe UAM, Poznań 1999

Jeśli ktoś jest zainteresowany to owe wiekopomne dzieło doktora honoris causa Uniwersytetu w Kaliningradzie jest dostępne (po wsze czasy i dla potomnych również) w Bibliotece Jagiellońskiej 🙂

A tu inna perelka z dzieł profesorskich:

Definicja 3
Warunkiem koniecznym miłości absolutnej M jest istnienie dwóch duchów wszechwiedzących obdarzonych wolną wolą, pragnących wzajemnie, dobrowolnie i nieustannie istnienia drugiego ducha w celu utworzenia z nim jedności.

Powyższa definicja oddaje w wystarczającym dla dalszych roważań stopniu ludzkie intuicje dotyczące warunków niezbędnych do zaistnienia miłości M odnoszącej się do ducha D[W]. Zgodnie z tą definicją warunkiem koniecznym istnienia miłości, która jest Bogiem jest istnienie przynajmniej dwóch duchów wszechwiedzących D[W] i D˘[W].

Numer Jeden W Poznaniu udostępnia więcej swoich „publikacji naukowych” tutaj 🙂 Głosu Mędrca można posłuchać dzieki niezawodnemu, niezależnemu i Jedynemu Niezakłamanemu przez WSI i agenturę ubecką RADIU. Na Antenie „Metafizyka monotrinitarna uzasadnia formalizm matematyczny teorii kwantow„, „Grzech pierworodny mógł zmodyfikowac prawa przyrody” i wiele innych… Beret włóż!!

Ja osobiście wciąż czekam na niezbity kwantowy dowód istnienia Szatana oraz Krasnoludków… Profesorze do dzieła!

A zatem Alleluja i do przodu!

[*podczas przenoszenia bloga z blox na wordpress ze względów technicznych nie udało się przenieść informacji o autorstwie]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s